• ANASAYFA
  • HAKKIMDA
  • FOTO GALERİ
  • YOLA ÇIKMADAN
  • MOTO BLOG YAZILARIMIZ
  • İLETİŞİM

SEDAT BAŞLAR KİMDİR?

Gezip Öğreniyoruz'un kurucusu doğa tutkunu, motor sevdalısı bir adam.

İkitelli Motor seyahati

1961 İzmir Tire'de doğdum. Metalurji öğretmeniyim. İzmir Karabağlar Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görevime devam ediyorum.

 Gezmeyi, özellikle motorsiklet ile gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorum. Gezilerimde doğada kamp yapıyorum. Doğada olmaktan mutlu oluyorum. Her yolculuğun ayrı bir macerası olduğunu, yolculukların sonunda yeni yerler görmenin heyecanının bende yarattığı etkisini sizlerle paylaşmak istedim. Yaşlı-genç demeden bir çok kişinin bu tür yolculuklara çıkmak istediğini biliyorum. Kayıt altına aldığım bir çok yolculuğumu ve aktivitelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Öncesinde kendim de bir çok youtube kanalını takip ettiğim için, bu tür videoların verdiği hazzı düşünerek, çorbada benimde tuzum olsun istedim. En önemlisi yolculuklarımda bana eşlik eden harika insanların olmasıdır. Bazen eşimle birlikte, bazen iş ve sosyal çevremdeki motosiklet meraklıları ile birlikte bu yolculukların tadını çıkardık.

Yolculuk keyifli, doğa ile buluşmak keyifli, arkadaşlıklar keyifli...  Neden bu görüntüleri paylaşmayayım ki? Ayrıca insan hayatına pozitif bir katkı sunmak gurur verici.

İzmir'den başlayan rotalar çizmeye devam edeceğim. Evli ve 2 çocuk babası bir öğretmen olarak sağlık-zaman eğrisinin bana vereceği her fırsatı değerlendireceğim.

Geri

izmir Motor seyahati Servisi1701 Kişi yorumladı

 


 

 

 


Sedat Başlar / Gezip Öğreniyoruz - İzmir

Destek olmak için0505 804 02 53
 info@gezipogreniyoruz.com

 
Türk Web Ajans